KILKA SŁÓW O NAS

Witamy i zapraszamy do skorzystania z naszych usług, kupna pojazdów...

Samochody z Europy - bezpośredni importer.
Auta u nas na palcu w Strzelinie - świeżo zarejestrowane i nie eksploatowane po Polskich drogach a także opłacone do rejestracji (akcyza), po tłumaczeniach dokumentów, pierwszych przeglądach - rejestracja to koszt 256 zł i jesteś pierwszym właścicielem/właścicielką w kraju! Na każde auto wystawiamy fakturę vat marża! (nabywca nie idzie do US - tylko do rejestracji).

Wyjazdy z Klientami po kupno samochodu / samochodów do Niemiec. Pomoc w wyszukaniu auta, tłumaczenie rozmów, pomoc w sprawdzeniu stanu mechanicznego i wizualnego kupowanego pojazdu, załatwienie formalności w Niemczech i Polsce po sprowadzeniu - formalności celno-skarbowe, tłumaczenia, pierwszy przegląd techniczny, rejestracja, itp. KOMPLEKSOWO! Bez stresu, szybko. Jeden dzień od sprowadzenia auta do kraju, go rejestrujesz i jeździsz!

Pomoc drogowa 24h! PŁATNA I BEZPŁATNA, płatna najtaniej w regionie! Usługi bezpłatne jak masz kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy, holujemy Twoje auto za darmo we wskazane miejsce w Polsce lub Europie, otrzymujesz od ręki auto zastępcze, które potem sami od Ciebie odbieramy! Masz pytania, zadzwoń tel 535 06 06 06

Transport samochodów od 1 do 3 na raz.
Transport busów małych i wielkich (8-10 paletowych także).
Transport maszyn, ciągniczków, palet, drewna, przyczep, traktorów, kamperów, domków holenderskich i wielu innych...

 

Skup samochodów i innych pojazdów na terenie Niemiec i Austrii (interesują nas samochody osobowe, dostawcze, przyczepki, motocykle, motorowery, skutery, kosiarki i ciągniczki ogrodowe, kosiarki spalinowe - w każdym stanie. Sprawne, nie sprawne, uszkodzone, zameldowane i wymeldowane, z ważny i nie ważnym TUV, kompletne i zdekompletowane. Tablice Polskie, Niemieckie, Austryjackie lub bez tablic. Dojazd i wycena na terenie Niemiec i Austrii GRATIS!

Centrum Likwidacji Szkód Strzelin - z polis OC, AC, NW, osobowych. Skupujemy kosztorysy!

Kredyty / leasingi - załatwiamy wszystkie formalności w kilku bankach.

Polisy OC / AC / NW roczne (podzielone na raty lub w całości, płatność po wypisaniu polisy 14 dni!). Polisy OC miesięczne - wystawiamy na auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle, motorowery, skutery, autobusy, auta specjalne i inne - na miejscu, od rana do nocy zapraszamy po polisy! Także polisy na auta nie zarejestrowane w Polsce!

MOBILNE TELEBIMY / EKRANY LED - wynajem podczas jazdy lub postoju! 2w1 obraz+dźwięk, idealne do reklamy, na promocje, targi, eventy, zawody, wyświetlania wydarzeń na żywo, imprezy firmowe i rodzinne oraz inne, wedle uznania.

 

Mobilna myjnia parowa - mycie, dezynfekcja, czyszczenie 3w1! Nie tylko samochodów, zapewniamy dojazd do Klienta domu / firmy lub wykonanie usługi u nas.

U nas zapłacisz kartą / blik / przelewem w biurze i na drodze!
Na każdą usługę wystawiamy paragon lub fakturę VAT!