MOBILNE TELEBIMY - WIELKIE EKRANY LED

Rzucające się w oczy! Nowoczesne i skuteczne!

"ReklamoWóz" mobilne telebimy LED - mocno rzucające się w oczy, skuteczne mobilne reklamy wizualne oraz dźwiękowe 2w1 (posiadają megafony, nagłośnienie)!
Do wykorzystania w czasie jazdy lub postoju! Zasilane z sieci zapewnionej przez wynajmującego lub z naszych ekologicznych  agregatów prądotwórczych zasilanych gazem!

REKLAMUJ SIĘ NOWOCZEŚNIE, SKUTECZNIE I PROFESJONALNIE NA EKRANACH LED FULL KOLOR!

Idealna reklama dla Ciebie i Twojej firmy przemieszczana i ustawiana codziennie w inne miejsce lub reklamowanie podczas jazdy.


Trafienie do wielu ludzi każdego dnia! Proszę pamiętać że dobra reklama to połowa sukcesu :)

Telebimy to świetne nośniki obrazu do stosowania w przestrzeniach otwartych. Wielki format zapewnia widoczność w każdych warunkach pogodowych (słońce, deszcz, mgła, śnieg). Wyjątkowo wysoka jasność świecenia gwarantuje doskonałą jakość obrazu.

Oferujemy telebimy typu outdoor wraz z szeregiem akcesoriów, przystosowanych do pracy w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Efekty graficzne czy clipy zwiększają ich atrakcyjność.

Emisja spotów reklamowych, informacji, promocji, wydarzeń na żywo, ogłoszeń i wielu innych wizualnych oraz wizualnych z dźwiękiem.

Ustawimy wybraną mobilną reklamę tam gdzie tylko wskażesz, telebimy zamontowane są na samochodach dostawczych. Nie ma prądu we wskazanej przez Ciebie lokalizacji gdzie ma stać wybrany telebim? To dla nas nie problem, posiadamy agregaty prądotwórcze zamontowane w pojazdach na stałe z normą emisji spalin euro 5 i 6 (bi-fuell, gaz/benzyna)

Także możemy reklamować Ciebie i Twój biznes podczas jazdy! 
Extra efekt rzucający się w oczy, dodatkowo możemy emitować spot reklamowy wizualny oraz wizualny połączony z dźwiękiem (megafony, nagłośnienie), co dodatkowo zwraca na siebie uwagę.

Nasze rzucające się w oczy mobilne ekrany LED, idealnie się sprawdzą na Twojej imprezie firmowej, evencie, koncercie, pokazie, promocji, zawodach, emisji wydarzeń sportowych i artystycznych na żywo oraz innych imprezach, a także idealnie podczas reklamy. W świetnej cenie! Zapraszamy.

Wynajem nie jest w cale drogi!


Dostosowujemy ofertę pod każdego Klienta indywidualnie. Zadzwoń lub napisz już teraz, nie trać czasu!

Do Państwa dyspozycji posiadamy dwa wielkie mobilne ekrany / telebimy LED:
PIERWSZY - zamontowany na samochodzie dostawczym Opel Movano o wielkości obrazu 10 mkw., dzialajacy podczas jazdy lub postoju, obraz i dźwięk. Dolna krawędź ekranu znajduje się na wysokości 1m od ziemi. Na tym pojeździe można dodatkowo zainstalować reklam z tyłu ekranu wydrukowana na siatce mesh.

DRUGI - zamontowany na samochodzie dostawczym Peugeot Boxer o wielkości obrazu 8 mkw, działający podczas jazdy lub postoju, obraz i dźwięk, ten telebim dodatkowo podczas emisji/pracy na postoju możemy wysunąć w górę na 3-5m (dolna krawędź ekranu na wysokości 3m, a górna 5m od ziemi) lub praca podczas jazdy przy opuszczonym ekranie w dolnej pozycji (1m od ziemi dolna krawędź ekranu). Na tym pojeździe dodatkwo można zamieścić reklamy wydrukowane na banerach z 4 stron.

 

GALERIA

Telebimy LED podczas pracy

 

tel. +48 535 06 06 06 (24h)

©2020 by X-AUTO. Stworzone przy pomocy Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now