POMOC DROGOWA 24H

Usługi płatne i bezpłatne!

POMOC DROGOWA CZYNNA NON STOP 24h! Przez cały rok!
tel. +48 535 06 06 06 (whatsapp, sms także)


Hol, holowanie, przewóz pojazdów i maszyn, holownik.

Masz wypadek, kolizje, usterke? Zabrakło Ci paliwa? Wyładował się akumulator? Zatrzaśnięte kluczyki? Dzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy! tel. 535 06 06 06 (Strzelin, Polska. Europa)

POMOC DROGOWA - CAŁODOBOWA! 
Wyciąganie z rowu, transport po kolizjach i wypadkach, transport niesprawnych aut, awaryjne otwieranie aut, dowozimy paliwo, odpalanie auta przy wyładowanym akumulatorze, wymiana koła, diagnostyka komputerowa (także na drodze) - tel. + 48 535 06 06 06

Transport na terenie całej Polski i Europy!

Transportujemy małe i wielkie auta osobowe, vany, terenowe, suvy, busy (plandeki, kontenery, izotermy, blaszaki, także 8-10 paletowe, z windą lub bez), maszyny, palety, drewno (np. na budowe domu), skutery, motocykle, quady, buggy i wiele innych... (Polska-Europa-Polska)

UWAGA! DARMOWA POMOC DROGOWA Z OC SPRAWCY 24h! tel. +48 535 06 06 06 (Polska,, Europa)
BEZ ŚCIEMY! BEZ ZAPISÓW MAŁYM DRUCZKIEM! BEZ PROBLEMÓW I STRESU! SZYBKO! PROFESJONALNIE! BEZPŁATNIE!

Tylko u nas przewieziemy / z holujemy / przetransportujemy Twoje auto (osobowe, suv, terenowe, bus, van, kamper, itp.) na terenie Polski i całej Unii Europejskiej po kolizji czy wypadku BEZPŁATNIE! 
Oferta dotyczy zdarzenia z OC SPRAWCY czyli z winy innego kierowcy który Ci uszkodził Twoje auto! Bezpłatne auta zastępcze -osobowe, bus, ciężarowe

Masz wypadek nie ze swojej winy, a innego uczestnika drogi?

DZWON DO NAS OD RAZU! 24 GODZINY NA DOBĘ! PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ! PRZEZ CAŁY ROK!

Podstawimy dla Ciebie i osób z Tobą podróżujących także od ręki AUTO ZASTĘPCZE - bezpłatnie! Nie będziesz musiał / musiała odstawiać auta do nas na baze, przyjedziemy i odbierzemy na swój koszt po oględzinach twojego auta lub po naprawie - zależne od ubezpieczalni sprawcy

Zapewniamy jak tylko zechcesz, nie zobowiązująco po prowadzenie Twojej sprawy w ubezpieczalni sprawcy, pełna obsługa szkody także bezpłatnie, a także jak zajdzie potrzeba adwokata także bezpłatnie - profesjonalna kancelaria zajmująca się odszkodowaniami.

Auta zastępcze! osobowe, van, suv, bus, ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy, autobusy! Oferta przy szkodzie z OC sprawcy, nie wypożyczamy pojazdów, tylko jako pojazdy zastępcze.

 

GALERIA

Nasze pojazdy podczas pracy

 

tel. +48 535 06 06 06 (24h)

©2020 by X-AUTO. Stworzone przy pomocy Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
IMG_20191021_172811.jpg